Linia produkcyjna

Centrum obróbcze CNC:

W celu zaspokojenia klientom wyższe demands.FLY Automation wprowadziła bardziej zaawansowanych urządzeń automatyki i filozofię zarządzania, bardziej zaawansowanej technologii obróbki i montażu części, importowane Premier wieloplatformowy pełna centrum obróbcze CNC, szybkobieżne automatyczne tokarki, obrabiarki CNC obróbka skrawaniem, wysokiej precyzja EDM, wtrysk, wytłaczanie, odlewanie ciśnieniowe i inne różne urządzenia z różnych krajów, a my walczymy stanąć na tej samej linii startu z zaawansowanym międzynarodowym standardzie każdego dnia.

Obróbka CNC Centrum:

OEM / ODM

Fly Automatyka podkreśla, że ​​tylko z dobrą obsługę, firma może wygrać w konkurencji globalnej .Tak nasi klienci są zawsze zadowoleni z naszych produktów i usług.
W ostatnich latach Angricht opracowała długoterminowych relacji OEM z kilku znanych firm w Europie, USA i sprzedawać produkty do ponad 70 krajów i regionów. Obrót jest dynamicznie rozwijającym się gwałtownie o 80 procent rocznie.
W nowym planem, Fly Automation wykorzystać zalety regionalnych Jangcy Delta, jakości dostaw produktów i dobrą obsługę, wysiłki na rzecz promowania naszej marki "Fly" i stać się znanym producentem w dziedzinie globalnego hydraulicznego i pneumatycznego.

R & D

Fly Automation współpracuje z wieloma znanymi uniwersytetami, przyciągnęły wielu pracowników zawodowych i technicznych do nas dołączyć, obecnie stanowi 25% wszystkich pracowników, firma ma dział R & D, z silnym siły naukowej i technologicznej, bogatym doświadczeniem zawodowym, doskonałej produkcji i sprzęt do obróbki, można samodzielnie projektować, rozwijać i produkcją wszelkiego rodzaju elementów pneumatycznych oraz komplety sprzętu, ciągłe innowacje, doskonale od projektu produktu do działalności produkcyjnej, dostarczanie klientom produktów o wysokiej wydajności.

Dzięki najwyższej jakości, konkurencyjne ceny, dostęp do recognization od klientów na całym 70 krajach.

  • Obrazy
  • Linia produkcyjna
  • OEM / ODM
  • R & D
Łączność
Łączność: Mr. Jaren
Tel: 0086-15257858856
Faks: 86-152-57858856
Kontakt
Napisz do nas