Xikou, Fenghua, prowincja Zhejiang, Chiny
Dom

Ningbo Fly Automation Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Chiny Ningbo Fly Automation Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Ningbo Fly Automation Co.,Ltd Certyfikaty
firma Fly Automation oferuje produkty wysokiej jakości, szybka dostawa, byliśmy bardzo zadowoleni, mamy nadzieję, że do ustanowienia długoterminowych relacji w ramach współpracy z wami!

—— USA Ben Lim

Ja testowałem wszystkie elementy, które znajdują się zadowalające, myślę, że może być duży rynek w Korei, dzięki!

—— Korea Kim / General Mgr

Twój elektrozawór jest dobry, mogę otrzymać towar bardzo soon.I jestem bardzo szczęśliwy! Dziękuję Ci!

—— Nowa Zelandia Nick Allen

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Centrum obróbcze CNC:

  W celu zaspokojenia klientom wyższe demands.FLY Automation wprowadziła bardziej zaawansowanych urządzeń automatyki i filozofię zarządzania, bardziej zaawansowanej technologii obróbki i montażu części, importowane Premier wieloplatformowy pełna centrum obróbcze CNC, szybkobieżne automatyczne tokarki, obrabiarki CNC obróbka skrawaniem, wysokiej precyzja EDM, wtrysk, wytłaczanie, odlewanie ciśnieniowe i inne różne urządzenia z różnych krajów, a my walczymy stanąć na tej samej linii startu z zaawansowanym międzynarodowym standardzie każdego dnia.

  Obróbka CNC Centrum:

 • OEM / ODM

  Fly Automatyka podkreśla, że ​​tylko z dobrą obsługę, firma może wygrać w konkurencji globalnej .Tak nasi klienci są zawsze zadowoleni z naszych produktów i usług.
  W ostatnich latach Angricht opracowała długoterminowych relacji OEM z kilku znanych firm w Europie, USA i sprzedawać produkty do ponad 70 krajów i regionów. Obrót jest dynamicznie rozwijającym się gwałtownie o 80 procent rocznie.
  W nowym planem, Fly Automation wykorzystać zalety regionalnych Jangcy Delta, jakości dostaw produktów i dobrą obsługę, wysiłki na rzecz promowania naszej marki "Fly" i stać się znanym producentem w dziedzinie globalnego hydraulicznego i pneumatycznego.

 • R & D

  Fly Automation współpracuje z wieloma znanymi uniwersytetami, przyciągnęły wielu pracowników zawodowych i technicznych do nas dołączyć, obecnie stanowi 25% wszystkich pracowników, firma ma dział R & D, z silnym siły naukowej i technologicznej, bogatym doświadczeniem zawodowym, doskonałej produkcji i sprzęt do obróbki, można samodzielnie projektować, rozwijać i produkcją wszelkiego rodzaju elementów pneumatycznych oraz komplety sprzętu, ciągłe innowacje, doskonale od projektu produktu do działalności produkcyjnej, dostarczanie klientom produktów o wysokiej wydajności.

  Dzięki najwyższej jakości, konkurencyjne ceny, dostęp do recognization od klientów na całym 70 krajach.

Szczegóły kontaktu
Ningbo Fly Automation Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Jaren

Tel: 0086-18958203386

Faks: 86-574-56655151

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)