ATOS SAGAM DC24V ISO 6264 350 bar Zawór hydrauliczny SAGAM-10/350 10S SAGAM-20/50 10S
ATOS  SAGAM DC24V ISO 6264 350 Bar Hydraulic Pressure Relief Valve SAGAM-10/350 10S SAGAM-20/50 10S
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: WLATA CHINA
Nazwa handlowa: ATOS
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: 45-168USD
Szczegóły pakowania: worki foliowe, pudła, kartony, palety
Czas dostawy: 3-12 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, PayPal
Możliwość Supply: 500 sztuk tygodniowo
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Maksymalne ciśnienie: 35MPa Zakres ciśnienia [bar: 1
Klasa izolacji: H 180°C Tolerancja napięcia zasilania: ±10%
Ustawianie ciśnienia: 50; 100; 210; 350 barów Temperatury płynów: -40-120 ℃
Powierzchnia mocowania: ISO 4401 rozmiar 10 Stopień ochrony zgodny z DIN EN 60529: IP65
Podkreślić:
zawór hydrauliczny odcisku ciśnienia 24V
350 bar hydrauliczny zawór obniżający ciśnienie
z wyłączeniem zestawów z wyłączeniem zestawów z wyłączeniem zestawów
ATOS SAGAM DC24V ISO 6264 350bar Zawór obniżający ciśnienie SAGAM-10/350 10S SAGAM-20/50 10S