Festo QSL-1/4-10 QSL-1/4-10-50 QSL-1/4-12 QSL-1/4-12-20 QSL Serii L
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Niemcy, Chiny
Nazwa handlowa: Festo, AIRWOLF or OEM
Numer modelu: QSL-1/4-10, QSL-1/4-10-50, QSL-1/4-12, QSL-1/4-12-20
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 sztuka
Cena: 0-1USD
Szczegóły pakowania: Pudła, kartony, palety, torby plastikowe
Czas dostawy: 1-7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, PayPal
Możliwość Supply: 5000 sztuk tygodniowo
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Materiał uszczelki rurki: NBR Ciśnienie robocze: -0,95~14bar (woda: maks. 0,6 MPa przy maks. 50°C)
Zakres temperatur pracy: -10 ~ + 80 ℃ Przyłącze pneumatyczne, port 1: R1/4
Przyłącze pneumatyczne, port 2: Średnica rury: 10 mm, 12 mm Środek roboczy: Sprężone powietrze zgodnie z ISO 8573-1:2010 [7:-:-], Woda (płynna, niezamrożona)
Podkreślić:
Festo QSL L-formatowe urządzenie wciskujące
Złącze w kształcie litery L w rurze pneumatycznej
Wyposażenie pneumatyczne serii QSL
Kody zamówienia:
Kod pozycji Połączenie portu1 Połączenie portu2 Część nr. Ilość opakowania
QSL-1/4-10 Przędza męska R1/4 OD rur: 10 mm 153051 10
QSL-1/4-10-50 Przędza męska R1/4 OD rur: 10 mm 130733 50
QSL-1/4-12 Przędza męska R1/4 OD rur: 12 mm 164981 10
QSL-1/4-12-20 Przędza męska R1/4 OD rur: 12 mm 130734 20
Arkusz danych:
Ogólne dane techniczne
Projekt Zasada "push-pull"
Pozycja montażu opcjonalnie
Rodzaj uszczelnienia na śruby Pierścień uszczelniający
Moment obrotowy nominalny 1.2 Nm 5.4 Nm 9 Nm 150,5 Nm 26 Nm 20 Nm
Tolerancja nominalnego momentu przycisku ± 20%
Wielkość nominalna 10,8... 2,4 mm 2.6... 6 mm 3.1... 8,5 mm 4.2... 11 mm 6.4... 13 mm 20 mm
Głębokość włożenia rur 1) 14.9... 17 mm 14.9... 20,7 mm 17... 23,4 mm 18.1... 24,8 mm 23.3... 24,8 mm 270,54 mm
Waga produktu 8... 13 g 7.7... 31 g 13... 48 g 20... 97 g 33... 158 g 91.2 g
Ogólne dane techniczne
Projekt Zasada "push-pull"
Pozycja montażu opcjonalnie
Rodzaj uszczelnienia na śruby Powierzchnia
Wielkość nominalna 2.4... 6 mm 20,8... 8,5 mm 4.2... 11 mm 6.3... 13 mm
Głębokość włożenia rur 1) 11.6... 20,7 mm 11.9... 23,4 mm 17... 24,8 mm 20.2... 24,8 mm
Połączenie pneumatyczne, port 1 Włókna żółte G1/8 Włókna włókiennicze Włókna żółte Włókna żółte G1/2
Wielkość nominalna 2.8... 7 mm 3... 11 mm 5... 11 mm 11... 15 mm
Połączenie pneumatyczne, port 1 Wciśnięty rękaw Ø 4 mm Wciśnięty rękaw Ø 6 mm Wciśnięty rękaw Ø 8 mm Wciśnięty rękaw Ø 10 mm Wciśnięty rękaw Ø 12 mm Wstrzykiwacz do wciskania Ø 16 mm
Wielkość nominalna 20,5 mm 2.3... 4 mm 2.3... 6 mm 30,8... 7,5 mm 3.7... 9 mm 7.8... 11 mm
Połączenie pneumatyczne, port 1 W przypadku rur o średnicy zewnętrznej 4 mm Do rur o zewnętrznej średnicy 6 mm Do rur o zewnętrznej średnicy 8 mm Do rur o średnicy zewnętrznej 10 mm Do rur o zewnętrznej średnicy 12 mm W przypadku rur o średnicy zewnętrznej 16 mm
Wielkość nominalna 20,8 mm 2.8- Nie.40,3 mm 2.8...7 mm 4.3...9 mm 6.2...11 mm 13 mm
Połączenie pneumatyczne, wrota 2 Do rur o zewnętrznej średnicy 4 mm Do rur o zewnętrznej średnicy 6 mm Do rur o zewnętrznej średnicy 8 mm Do rur o zewnętrznej średnicy 10 mm Do rur o zewnętrznej średnicy 12 mm Do rur o zewnętrznej średnicy 16 mm Do rur o zewnętrznej średnicy 22 mm
Głębokość włożenia rur 1) 140,9 mm 17 mm 18.2 mm 200,7 mm 230,3 mm 240,8 mm 270,54 mm
Warunki eksploatacji i środowiska:
Ciśnienie robocze całego zakresu temperatur - 0,95... 6 barów
Ciśnienie robocze zależne od temperatury - 0,95... 14 barów
Uwaga dotycząca ciśnienia roboczego Woda: maksymalnie 0,6 MPa przy maksymalnie 50°C
Środek pracy Powietrze sprężone zgodnie z normą ISO 8573-1:2010 [7:-:-]
Woda (płynna, bez lodu)
Uwaga dotycząca środka eksploatacyjnego i pilotażowego Możliwe działanie smarowane
Woda: Wątki G możliwe tylko z pierścieniem uszczelniającym typu OL jako dodatkowym akcesorium
Temperatura otoczenia -10... 80°C