QSL-1/2-12 QSL-1/2-12-20 QSL-1/2-10-50 QSL-1/2-16 QSL-1/2-16-20 Festo QSL Seria Push-in Złącze L
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Niemcy, Chiny
Nazwa handlowa: Festo, AIRWOLF or OEM
Numer modelu: QSL-1/2-12, QSL-1/2-12-20, QSL-1/2-10-50, QSL-1/2-16, QSL-1/2-16-20
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 sztuka
Cena: 0-1USD
Szczegóły pakowania: Pudła, kartony, palety, torby plastikowe
Czas dostawy: 1-7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, PayPal
Możliwość Supply: 5000 sztuk tygodniowo
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Materiał uszczelki rurki: NBR Ciśnienie robocze: -0,95~14bar (woda: maks. 0,6 MPa przy maks. 50°C)
Zakres temperatur pracy: -10 ~ + 80 ℃ Przyłącze pneumatyczne, port 1: R1/2
Przyłącze pneumatyczne, port 2: Średnica rury: 10 mm, 12 mm, 16 mm Środek roboczy: Sprężone powietrze zgodnie z ISO 8573-1:2010 [7:-:-], Woda (płynna, niezamrożona)
Podkreślić:
Festo QSL L-formatowe urządzenie pneumatyczne
Wyposażenie rurki z gwarancją
Pneumatyczne złącza w kształcie litery L serii QSL
QSL-1/2-12 QSL-1/2-12-20 QSL-1/2-10-50 QSL-1/2-16 QSL-1/2-16-20 Festo QSL Series Push-in L-Fitting
Kody zamówienia:
Kod pozycji Połączenie portu1 Połączenie portu2 Część nr. Ilość opakowania
QSL-1/2-12 Przędza męska R1/2 OD rur: 12 mm 153054 1
QSL-1/2-12-20 Przędza męska R1/2 OD rur: 12 mm 130738 20