QST-10-8 QST-10-8-50 QST-12-8 QST-12-10 QST-12-10 QST-12-10-20 Festo QST Series Push-in T-connector
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Niemcy, Chiny
Nazwa handlowa: Festo, AIRWOLF or OEM
Numer modelu: QST-10-8, QST-10-8-50, QST-12-8, QST-12-10, QST-12-10-20
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 sztuka
Cena: 0-1USD
Szczegóły pakowania: Pudła, kartony, palety, torby plastikowe
Czas dostawy: 1-7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, PayPal
Możliwość Supply: 5000 sztuk tygodniowo
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Materiał uszczelki rurki: NBR Ciśnienie robocze: -0,95~14bar (woda: maks. 0,6 MPa przy maks. 50°C)
Zakres temperatur pracy: -10 ~ + 80 ℃ Przyłącze pneumatyczne, port 1: Średnica rury: 10 mm, 12 mm
Przyłącze pneumatyczne, port 2: Średnica rury: 8 mm, 10 mm Środek roboczy: Sprężone powietrze zgodnie z ISO 8573-1:2010 [7:-:-], Woda (płynna, niezamrożona)
Podkreślić:
Złącze T serii Festo QST
pneumatyczne złącze T wciskane
złączki rurowe Festo QST
QST-10-8 QST-10-8-50 QST-12-8 QST-12-10 QST-12-10-20 Festo QST Seria Push-in Złącze T
Kody zamówienia:
Kod przedmiotu Połączenie portu 1 Połączenie portu 2 Nr części Ilość w opakowaniu
QST-10-8 Średnica rury: 10 mm Średnica rury: 8 mm 153136 10
QST-10-8-50 Średnica rury: 10 mm Średnica rury: 8 mm 130822 50
QST-12-8 Średnica rury: 12 mm Średnica rury: 8 mm 130615 10
QST-12-10 Średnica rury: 12 mm Średnica rury: 10 mm 153137 10
QST-12-10-20 Średnica rury: 12 mm Średnica rury: 10 mm 130823 20
Arkusz danych:
Ogólne dane techniczne – gwint metryczny i gwint zewnętrzny G
Projekt Zasada push-pull
Pozycja montażowa fakultatywny
Rodzaj uszczelnienia na wkręcanym korku Pierścień uszczelniający
Nominalny moment obrotowy 1,2 Nm 5,4 Nm 9 Nm 15,5 Nm 26 Nm 20 Nm
Tolerancja nominalnego momentu dokręcania ± 20%
Rozmiar nominalny 1,8 ... 2,4 mm 2,6 ... 6 mm 3,1 ... 8,5 mm 4,2 ... 11 mm 6,4 ... 13 mm 20 mm
Głębokość wprowadzenia rurki 1) 14,9 ... 17 mm 14,9 ... 20,7 mm 17 ... 23,4 mm 18,1 ... 24,8 mm 23,3 ... 24,8 mm 27,54 mm
Waga produktu 8 ... 13 gr 7,7 ... 31 g 13 ... 48 gr 20 ... 97 gr 33 ... 158 gr 91,2 g
Ogólne dane techniczne – Gwint zewnętrzny R
Projekt Zasada push-pull
Pozycja montażowa fakultatywny
Rodzaj uszczelnienia na wkręcanym korku Powłoka
Rozmiar nominalny 2,4 ... 6 mm 2,8 ... 8,5 mm 4,2 ... 11 mm 6,3 ... 13 mm
Głębokość wprowadzenia rurki ¹) 11,6 ... 20,7 mm 11,9 ... 23,4 mm 17 ... 24,8 mm 20,2 ... 24,8 mm
Ogólne dane techniczne – Gwint wewnętrzny G
Rozmiar nominalny 2,8 ... 7 mm 3 ... 11 mm 5 ... 11 mm 11 ... 15 mm
Ogólne dane techniczne – Tuleja wciskana
Przyłącze pneumatyczne, port 1 Tulejka wciskana Ø 4 mm Tulejka wciskana Ø 6 mm Tulejka wciskana Ø 8 mm Tuleja wciskana Ø 10 mm Tuleja wciskana Ø 12 mm Tuleja wciskana Ø 16 mm
Rozmiar nominalny 2,5 mm 2,3 ... 4 mm 2,3 ... 6 mm 3,8 ... 7,5 mm 3,7 ... 9 mm 7,8 ... 11 mm
Połączenie pneumatyczne, port 1 Do rur o średnicy zewnętrznej 4 mm Do rur o średnicy zewnętrznej 6 mm Do rur o średnicy zewnętrznej 8 mm Do rur o średnicy zewnętrznej 10 mm Do rur o średnicy zewnętrznej 12 mm Do rur o średnicy zewnętrznej 16 mm
Rozmiar nominalny 2,8 mm 2,8...4,3 mm 2,8...7mm 4,3...9 mm 6,2...11mm 13mm
Przyłącze pneumatyczne, port 2 Do rur o średnicy zewnętrznej 4 mm Do rur o średnicy zewnętrznej 6 mm Do rur o średnicy zewnętrznej 8 mm Do rur o średnicy zewnętrznej 10 mm Do rur o średnicy zewnętrznej 12 mm Do rur o średnicy zewnętrznej 16 mm Do rur o średnicy zewnętrznej 22 mm
Głębokość wprowadzenia rurki 1) 14,9 mm 17 mm 18,2 mm 20,7 mm 23,3 mm 24,8 mm 27,54 mm
Warunki operacyjne i środowiskowe:
Pełny zakres temperatur ciśnienia roboczego -0,95 ... 6 barów
Ciśnienie robocze zależne od temperatury -0,95 ... 14 barów
Uwaga dotycząca ciśnienia roboczego Woda: maks. 0,6 MPa przy maks. 50°C
Medium robocze Sprężone powietrze zgodnie z ISO 8573-1:2010 [7:-:-]
Woda (płynna, bez lodu)
Uwaga dotycząca medium roboczego i pilotowego Możliwość smarowania
Woda: Gwint G możliwy tylko z pierścieniem uszczelniającym typu OL jako wyposażeniem dodatkowym
Temperatura otoczenia -10...80°C
Klasa odporności na korozję CRC 1) 1 - Niskie obciążenie korozyjne
Klasyfikacja morska Zobacz certyfikat
1) Więcej informacji www.festo.com/x/topic/kbk
Przybory:
Materiałowa obudowa Anodowane aluminium, mosiądz, niklowany, PBT
Pierścień zwalniający materiał POM
Kolor pierścienia zwalniającego Niebieski
Materiał uszczelki rury NBR
Materiałowy element zacisku rurki Wysokostopowa stal nierdzewna
Uwaga dotycząca materiałów Zgodny z RoHS
Materiałowa nakrętka Mosiądz niklowany
Materiał: śruba drążona Mosiądz niklowany
Wymiary:
Standardy jakości:
Próbki:
Obsługa posprzedażna:
Przewaga konkurencyjna:
Cechy naszego produktu: Gwarancja naszych usług:
1) Konkurencyjna cena 1) Szybka odpowiedź (odpowiedź w ciągu 24 godzin)
2) Dobra jakość 2) Bezpłatne próbki (klient płaci za koszt dostawy)
3) Profesjonalne opakowanie 4) 1 rok gwarancji
4) Wyprodukuj według instrukcji Klienta 5) Zdjęcia/filmy są dostępne w trakcie produkcji.
5) Brak opóźnień w wysyłce 6) Kontrola załadunku i wyślij zdjęcia załadunku przed wysyłką.
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Based on 50 reviews for this supplier
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%